Úvodní stránka > Aktuality

v zasedací místnosti

Obecního úřadu Lány.

Program:

• Smlouva s obcí Bylany – úhrada neinvestičních nákladů na děti umístěné v MŠ.
  • Smlouva s družstvem Agricola Bylany o ukládání a likvidaci biologických odpadů.
  • Projednání a schválení zprávy o uplatňování ÚP Lány za uplynulé období.
  • Výsledek hospodaření a zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření obce za rok 2014.
  • Informace o žádosti o dotaci na zateplení budovy OÚ Lány.
  • Informace o zpracování projektové dokumentace na přestavbu společenské místnosti OÚ.
  • Informace o žádosti o dotaci na komunální techniku obce.
  • Různé.

Uzavírka silnic v obci Stolany

Oznamujeme, že z důvodu výstavby dešťové kanalizace a modernizace silnic bude od 1.4. do 20.6.2015 uzavřena silnice III/340 19  v obci Stolany od křižovatky ke hřišti směrem na Sobětuchy. Již nyní je uzavřen úsek ze Stolan na Janovice. Uzavírka ovlivní autobusovou linku 620708 (Arriva Východní Čechy). V tomto termínu nebudou obsluhovány zastávky Sobětuchy, Stolany na paloučku, Stolany škola, Stolany u Chvojků, Stolany u Dvora.