obec Lány

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Fotogalerie > Veřejný trénink v terénním parkuru, Kozojedy 29.5.2004

Veřejný trénink v terénním parkuru, Kozojedy 29.5.2004

V sobotu 29.května 2004 se konal veřejný trénink v terénním parkuru na místním kolbišti v Kozojedech pro koně soutěžící ve stupni ZM a Z. Počasí příznivcům jezdeckého sportu opravdu přálo, závodů se zúčastnily více než dvě desítky koní.
Do nižší kategorie stupně ZM do 80 cm se přihlásilo celkem 22 koní, do náročnějšího parkuru stupně Z do 100 cm 18 koní.
Nejlepšího času s nulovým počtem trestných bodů v soutěži kategorie ZM v limitovaném čase dosáhla Naďa Tuťálková ze Školního statku Chrudim SK Vestec s koněm Karia. Druhý nejlepší čas zajela reprezentantka Lánů Iveta Feherová ze stáje Komárek Lány s koněm Smys a na třetím místě se umístil Jaroslav Procházka z Jezdeckého spolku Přelouč s koněm Don Vito.
Přestávku mezi soutěžemi využili jezdci i diváci k občerstvení u místního stánku plného zajímavých specialit. Dobrovolníci z Mysliveckého spolku Bylany zde připravili kromě pštrosího guláše mnoho dalších pochoutek.

Za velké podpory diváků se začala rozjíždět druhá soutěž stupně Z opět v limitovaném čase.
Nejlepší čas zajel čistě Michal Haltuch z Jezdeckého oddílu Albert Stolany s koněm Kirke, stříbrnou příčku obsadila Renata Doležalová, svěřenkyně domácího Jezdeckého spolku Kozojedy s koněm Orkán a bronz si odvezla Naďa Tuťálková ze Školního statku Chrudim SK Vestec s koněm Karia.
Za spravedlivé hodnocení odpovídala odborná porota ve složení Oldřich Pilař, Jiří Soukup a Slávka Šmahová.
Jezdci si za první tři místa odvezli kromě mašlí i poháry a věcné ceny, dekorováni byli soutěžící až do šestého místa a obdrželi věcné ceny.
Poděkování patří sponzorům akce – Obecnímu úřadu Lány, firmě Taurus Lány, Sboru dobrovolných hasičů Lány, Družstvu Agricola Bylany, Mlýnu Janderov a Jezdeckému spolku Kozojedy.O hladký průběh závodů se zasloužili pořadatelé z Jezdeckého spolku Kozojedy, organizátorem byla Vlasta Sadílková a vedoucí tréninku Miluše Doležalová.

IMG_2331.jpgIMG_2335.jpgSnímek 004.jpgSnímek 010.jpg

Snímek 011.jpgSnímek 074.jpg