Úvod > Obec > Aktuality

Přerušení dodávky elektřiny Kozojedy

Datum konání: 10. 10. 2018

INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Lány/Kozojedy, které se bude konat:

Dne

Od

Do

8:00

15:00

Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html, a to 20 dnů před uvedeným termínem.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

S pozdravem.

ČEZ Distribuce, a. s.

Publikováno 24. 9. 2018 21:16

Přerušení dodávky elektřiny

Datum konání: 1. 8. 2018

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Lány, které se bude konat:

Dne

Od

Do

01.08.2018

7:30

9:30

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

S pozdravem.

ČEZ Distribuce, a. s.

Autor: JK Publikováno 16. 7. 2018 18:24

Uzavření obecního úřadu

Datum konání: 30. 4. 2018

V pondělí 30. 4. 2018 jsou úřední hodiny Obecního úřadu v Lánech zrušeny.

Publikováno 26. 4. 2018 18:41

O2 zrychlení internetu

Datum konání: 31. 3. 2018

OZNÁMENÍ O ZRYCHLENÍ INTERNETU

V nedávné době došlo k velkým investicím do výstavby sítí a k úpravě telefonních ústředen, které zajišťují pokrytí naší obce O2 Internetem.

Pro naprostou většinu občanů je nyní k dispozici velmi spolehlivé vysokorychlostní připojení k Internetu HD od společnosti O2 Czech Republic a.s.

Při této příležitosti O2 nabídlo našim občanům malý dárek. Při sjednání Internetu HD do 31. 3. 2018 získáte první 2 měsíce služby zdarma a modem jen za 1 Kč. Tuto výhodu lze získat jen na stránce www.O2.cz/mojeobec vyplněním slevového kódu OBC72301 do políčka identifikace.

Publikováno 18. 1. 2018 19:28