Úvod > Obec > Aktuality

Pozvánka - informace k napojování vodovodu a kanalizace

Datum konání: 7. 9. 2017

Vážení občané,

V pondělí 28.8.2017 proběhla závěrečná prohlídka stavby vodovod a splašková kanalizace Lány a v pátek 1.9.2017 byl vydán kolaudační souhlas na stavbu „Lány – vodovod, splašková kanalizace“.

Po tomto datu je již možné napojování jednotlivých domů v obci Lány na splaškovou kanalizaci a na vodovod.

Nyní je nutné uzavřít smlouvu jednotlivých čísel popisných s obcí Lány o dodávce vody a o předání splaškové vody.

Proto si Vás dovolujeme pozvat na schůzku se zastupiteli obce Lány a s Ing. Miloslavem Chaloupkou – stavebním dozorem,

Ing. Janem Kašparem – Ekomonitor spol. s.r.o. a Marcelou Pavíčkovou – Multiaqua Hradec Krákové,

která se bude konat ve čtvrtek 7. září 2017 od 18. 00 hod v budově Obecního úřadu Lány.

Programem schůzky bude vás seznámit s o podmínkami připojení na vodovod a splaškovou kanalizaci Lány.

Autor: JK Publikováno 5. 9. 2017 17:26

Informace k akci Vodovod a kanalizace

Datum konání: 3. 4. 2017 - 31. 7. 2017

Vážení občané,

na webových stránkách obce byla vytvořena stránka s informacemi k realizace akce Vodovod a kanalizace Lány. Jsou zde uvedeny důležité kontakty na zastupitele i realizátory stavby a budou zde aktuální informace k probíhající realizaci stavby.

Stránku najdete v levém menu dole.

Autor: JK Publikováno 25. 3. 2017 9:02

Výlukové jízdní řády autobusů

Datum konání: 31. 7. 2017

L620713 uzavírka Lány.pdf

L620714 uzavírka Lány.pdf

Autor: JK Publikováno 21. 3. 2017 9:42

Pozvánka na setkání s občany - Kanalizace a vodovod

Datum konání: 23. 3. 2017

Vážení občané,

dovolte mi, abych vás jménem Obecního úřadu v Lánech pozval na schůzku se zastupiteli obce Lány a se zástupcem zhotovitele stavby vodovod a splašková kanalizace Lány, která se bude konat ve čtvrtek 23. března 2017 od 18. 00 hod v budově Obecního úřadu Lány.

Programem schůzky bude:

• informace o plánované uzávěrce hlavní silnice Lány
  • seznámení se změnou jízdního řádu autobusů společnosti ARRIVA
  • zajištění dopravy dětí do mateřských a základních škol
  • zajištění dopravy důchodců k praktickým lékařům
  • zajištění svozu směsného komunálního odpadu
  • zajištění svozu separovaného odpadu
  • omezení provozu osobních vozidel obyvatel obce
  • seznámení s harmonogramem postupu prací na hlavní komunikaci
  • diskuze

Ing. Libor Kopecký, starosta obce