Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka - informace k napojování vodovodu a kanalizace

Pozvánka - informace k napojování vodovodu a kanalizace

Datum konání:
7.9.2017

Vážení občané,

V pondělí 28.8.2017 proběhla závěrečná prohlídka stavby vodovod a splašková kanalizace Lány a v pátek 1.9.2017 byl vydán kolaudační souhlas na stavbu „Lány – vodovod, splašková kanalizace“.

Po tomto datu je již možné napojování jednotlivých domů v obci Lány na splaškovou kanalizaci a na vodovod.

Nyní je nutné uzavřít smlouvu jednotlivých čísel popisných s obcí Lány o dodávce vody a o předání splaškové vody.

Proto si Vás dovolujeme pozvat na schůzku se zastupiteli obce Lány a s Ing. Miloslavem Chaloupkou – stavebním dozorem,

Ing. Janem Kašparem – Ekomonitor spol. s.r.o. a Marcelou Pavíčkovou – Multiaqua Hradec Krákové,

která se bude konat ve čtvrtek 7. září 2017 od 18. 00 hod v budově Obecního úřadu Lány.

Programem schůzky bude vás seznámit s o podmínkami připojení na vodovod a splaškovou kanalizaci Lány.